دانلود پایان نامه ارشد رشته کامپیوتر :طراحی اینترفیسی برای سرویس ذخیره سازی

متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته  کامپیوتر با عنوان : طراحی اینترفیسی برای سرویس ذخیره سازی
در ادامه مطلب می توانید صفحات ابتدایی این پایان نامه را بخوانید و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه آزاد اسلامی

واحد تهران جنوب

دانشکده تحصیلات تکمیلی

پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد

مهندسی کامپیوتر – نرم افزار

عنوان :

طراحی اینتر فیسی برای سرویس ذخیره سازی در شبکه های توری کوچک

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)
چکیده :
دیتا گرید نوعی از معماری گرید است که به تهیه سرویس های خاص برای اداره و کنترل انباری از داده های ناهمگون و پراکنده اقدام می کند .سیستم های دیتا گرید بسیار بزرگ ، هم فدرت محاسباتی فوق العادع عظیمی را ایجاد می کنند و هم حجم بی نظیری فضای ذخیره سازی توزیع شده بوجود می آورد .
دیتا گراید نیاز دارند هم داده ها و هم منابع را برای کاربران به اشتراک بگذارند . مدیریت چنین حجم بزرگی از داده ها مشکلاتی از قبیل چگونگی دسترس پذیری آنها برای کاربران را در پی دارد .
تکثیر به عنوان یک راه حل معمول برای  بهبود بخشیدن زمان دسترسی به فایل و دسترس پذیری داده در دیتا گراید مورد استفاده قرار می گیرد . البته رفتار پویای کاربران گرید و همچنین حجم بزرگ مجموعه عای داده ، تصمیم گیری داده برای بهبود  دسترس چذیری سیستم را پیچیده می سازد .
در این پایان نامه ، یک استراژی  کپی برداری برای حل مساله دسترس چذیری داده در سیستم های گسترده ، با فرض محدود بودن فضای ذخیرع سازی کپی ارائه شده است .
الگوریتم پیشنهادی با هدف افزایش قایلیت دسترس پذیری سیستم ارائه شده لست . از دو معیار جدید برای ارزیابی قایلیت اطمینان سیستم استفاده شده است .شبیه سازی توسط OPTORSIM  انجام شده و نتایج آن بهبود عملکرد سیستم را نشان می دهد .
مقدمه :
در روند نواوری های ایجاد شده در پایگاه های محاسباتی در هر پانزده سال یا بیشتر کلاس جدیدی ظهور می کند که موانع و مشکلات را کاهش داده و زمینه های کاربردی را گسترش دهد . در شصت سال اخیر ، این روند با اختراعاتی مثل کامپیوتر های بزرگ ، کامپیوتر های شخصی ، اینترنت و رب ، به چشم خورده است .
سیستم گرید گسترش یافته بر بستر اینترنت ، زمانیکه کاربران گرید در شبکه هستند یک محیط پردازشی با قابلیت مدیریت بالا و مقیاس پذیری و عملکرد فوق العاده ارائه می کند . گرید ، با کمک اینترنت زمینه ای را فراهم آورده است که بتوان با استفتده از آن ، از منابع سخت افرازی سیستم های دیگر نیز استفاده نماییم .
گرید در واقع به شما اجازه می دهد با استفاده از منابع سیستم های متصل به شبکه ، یک منبع بزرگ از سرویس ها و امکانات به وجود آوردی که توانایی انجام عملیات بسیار پیچیده ای را داراست .
تعداد صفحه :111
قیمت : پنج هزار تومان

این را هم حتما بخوانید :   دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر با موضوع تور باز آرا

***

—-

پشتیبانی سایت :       

****         [email protected]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *