پایان نامه رشته صنایع -مولفه های مدیریت زنجیره تامین سبز – دانلود متن کامل پایان نامه

thesis-download

عنوان پایان نامه :شناسایی و ارزیابی مولفه های مدیریت زنجیره تامین سبزشناسایی و ارزیابی مولفه های مدیریت زنجیره تامین سبز با رویکرد تصمیم گیری های چند معیاره فازی (مطالعه موردی: صنعت مواد غذایی)

تکه ای  از متن پایان نامه فقط برای نمونه :

 

 

3-10- متغیرهای زبانی

در زبان طبیعی از متغیرهایی که مقادیر آنها نادقیق و مبهم هستند بیشتر استفاده می شود تا متغیرهای معمولی که مقادیر آنها دقیق و کاملاً مشخص هستند. به طور خلاصه منظور از واژه های زبانی یا کلامی واژه هایی مانند کم، زیاد، ضعیف، قوی، راضی و ناراضی است. در این تحقیق از واژه های کیفی و اعداد فازی مثلثی متناظر با آنها مطابق با جدول (3-2)  برای پرسشنامه ب به روش تحلیل سلسله مراتبی فازی (FAHP)، و جدول (3-3)  برای پرسشنامه ج به روش تاپسیس فازی استفاده شده است. قابل توجه است که در پرسشنامه ب که به صورت مقایسات زوجی طراحی شده است از پاسخگو خواسته شده است چنانچه ارجحیت مورد نظرش در حد وسط دو اهمیت قرار گرفت، مربع خالی بین آنها را انتخاب نماید.

 

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

پایان نامه ارشد : شناسایی و ارزیابی مولفه های مدیریت زنجیره تامین سبزشناسایی و ارزیابی مولفه های مدیریت زنجیره تامین سبز با رویکرد تصمیم گیری های چند معیاره فازی (مطالعه موردی: صنعت مواد غذایی)

 

قیمت رقابتی : ارزانترین قیمت در بین همکاران فروش فایل